Facebook

Joanny Jagiełło „Hotel dla twoich rzeczy”

By on sie 23, 2014 in Recenzje książek | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Mam wiele książek. Niektóre kupiłam dawno, przeczytałam kilka stron i odłożyłam na półkę. Nie byłam gotowa. Do niektórych później wracam, a pozostałe czekają jeszcze jak dorosnę. Nauczyciel przychodzi wtedy, kiedy uczeń jest gotowy. Chyba ta książka czekała na mnie, bo wygrałam ją w konkursie na portalu „Mamo pracuj!”. 
 

Autorka- Joanna Jagiełło – matka dwóch córek, pisarka, dziennikarka, anglistka, o burzliwym życiu miłosnym. Wierna sobie i swoim pasjom. W książce „Hotel dla twoich rzeczy. O życiu, macierzyństwie i pisaniu” opisuje swoje życie, szczerze, czasem aż do bólu, a na pewno do poczucia dyskomfortu. Nie obawiała się nawet odpowiedzieć sama przed sobą i swoimi czytelnikami na trudne pytanie: „Co zrobiłaś czego się najbardziej wstydzisz?”. Ta szczerość rodzi więź z czytelnikiem, a przynajmniej we mnie tą więź wzbudziła. Autorka pisze pięknie, lekko tak, że nie ma się ochoty oderwać od tej niepozornej, żółtej książki.

Książka jest balsamem dla duszy i serca. Autorka mówi o tym, że jest dobrze tak jak jest, że mimo wad jesteśmy najlepszymi matkami dla swoich dzieci, najlepszymi jakimi potrafimy być. Wszystkie popełniamy błędy, ale jeśli potrafimy się dzięki temu czegoś nauczyć, to najlepsze co może nas spotkać. Joanna Jagiełło zaraża optymizmem, wiarą w siebie i swoje pasje. Zawsze wierna sobie, nie poddaje się, z uporem i wiarą dąży do swoich celów. Dusza artystki nie pozwala o sobie zapomnieć. Ciągle coś tworzy. Już niebawem  czytelniczki bloga będą mogły lepiej poznać p. Joannę.

Z całego serca zachęcam do odwiedzin w „Hotelu dla twoich rzeczy” i odnalezienia w nim cząstki samej siebie…

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *