Facebook

5 najlepszych książek na lato!

By on lip 26, 2014 in Recenzje książek | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Lato czas urlopów, wyjazdów, przygód, spontanicznych wypadów za miasto, relaksu… Dzień trwa dłużej, łapiemy słońce tak długo jak się da i wszędzie gdzie się da. Odwiedzamy więc parki, siedzimy na balkonie, ogólnie korzystamy z pięknych słonecznych dni. Towarzyszem tych chwil często jest książka. I u mnie mimo powrotu do pracy, również książkowo. Staram się czytać chociaż kilka stron każdego dnia. Pomyślałam więc o tym, jakie książki chciałabym Wam polecić… i oto jest. ..

 

Processed with VSCOcamLista 5 top książek na lato:

 

1. Gretchen Rubin „Projekt Szczęście”

niesamowicie inspirująca książka. Matka dwójki dzieci, żona, pisarka, chce sprawdzić sposoby na to by być bardziej szczęśliwą, spełnioną kobietą. Przez rok każdego miesiąca robi coś co ma sprawić, że jej poziom szczęścia wzrośnie. Czytając książkę ma się ochotę rzucić wszystko i podążać za swoimi marzeniami. 

 

2. Chiara Gamberale „Przez 10 minut”

-Autorka przeżywa kryzys, więc podejmuje wyzwanie – codziennie przez 10 minut ma zrobić coś czego jeszcze nigdy w życiu nie robiła – świetne wyzwanie, otwiera nowe możliwości i szanse…

 

3. Jack Canfield „Zasady Canfielda”

– książka gruba, ale gorące dni na plaży pozwalają na nadrabianie książkowych zaległości  Książka pozwala usystematyzować swoją misję, wizję, zaplanować kolejne cele. Przystępnie napisana, mnóstwo ćwiczeń  Polecam mamom, które stanęły w miejscu i nie wiedzą co dalej robić.. zawodowo i w ogóle życiowo 

 

4. Kamila Rowińska „Kobieta Niezależna”

– niezbędnik w kobiecej torbie:) dla kobiet, matek, żon, córek – tych niezależnych i JESZCZE zależnych. Autorka inspiruje, zachęca do tego by zadbać o siebie, swoje marzenia, ustabilizować finanse, ale także relacje. Książka zawiera wiele ćwiczeń, a także wywiady z innymi spełnionymi kobietami. 

 

5. Wojciech Cejrowski „Gringo wśród dzikich plemion”

– na wakacyjny czas, lekka i zachęcająca do spakowania plecaka i wyruszenia w świat. Polecam też „Rio Anaconda” obie fantastyczne. Nawet jeśli nigdzie nie jedziemy można się poczuć jak na niesamowitej, mrążącej krew w żyłach wyprawie.

 

Jeśli macie jakieś pytania co do książek piszcie śmiało w komentarzach!

Mama wróciła do pracy i nie może się ogarnąć z wpisami, ale na komentarz zawsze odpowie hehe 😉

Pozdrawiam ciepło!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *