Facebook

Pomysł na biznes – fryzjer dla dzieci

By on maj 16, 2014 in Inspiracje, Spontaniczne | 4 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Fryzjer dla dzieci – to dopiero pomysł na fajny biznes. Krzesełko na którym siedzi maluch – w kształcie autka, przed nim lustro, mały telewizorek z bajkami, wszystko kolorowe, ładne, przyjazne. Obok kącik zabaw – zabawki, klocki, domki do wchodzenia, kulki.

jo2

Fryzjerka wita malucha z uśmiechem. Szybkimi ruchami robi rach-ciach i fryzura na małej główce gotowa 😉 Po obcięciu dzielny zuch otrzymuje paczuszkę herbatników i dyplom fryzjerskiego wtajemniczenia  z kosmykiem włosów. W sumie jakieś 10 do 30 minut = 29 zł. Nie majątek, a wszyscy zadowoleni. Obeszło się bezboleśnie i jest super pamiątka! I o to właśnie chodzi.

 

 

 

 

jo

To co najbardziej cenię, zresztą nie ja jedna – to obsługa. A jak jeszcze dojdzie do tego tzw. efekt WOW, czyli usługodawca postara się mnie jeszcze czymś pozytywnie zaskoczyć, to już w ogóle super! Małe herbatniczki i dyplomik – niby nic – a jednak znaczą. Ktoś o kimś pomyślał, postarał się, dał coś ponad…I pomysł na biznes się sprawdza, bo fryzjer na zapisy, kilka dni czekać trzeba, dzieciaków pewnie od groma.

 

 

 

 

IMG_20140515_160234Oto efekt naszej pierwszej wyprawy 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizyta i zdjęcia zrobione w: Lucky Look Katowice

4 Comments

  • Sandra

   Czerwiec 3, 2014

   Post a Reply

   Magda warto :) bardzo mu się podobało i poszło gładko :) daj znać jak będziecie „po” :)

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *