Facebook

Nie zapominaj o swoim marzeniu!

By on maj 6, 2014 in Inspiracje | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Marzymy… bujamy w obłokach, czasem śnimy – o lepszym życiu, podróżach, rozwoju, rzeczach materialnych, związkach, spełnieniu… I co z tych marzeń wynika? Jeśli pozostają tylko w sferze marzeń.. NIC. Dobre marzenie to takie z opatrzoną datą wykonania, „obrobione” według metody SMART – proste, mierzalne, osiągalne, istotne, określone w czasie. To już większość czytelników na pewno zna. Jednak co nam po tym, nawet jeśli dokładnie określimy swój cel, jeśli w natłoku codziennych obowiązków o nim zapominamy? Ja byłam tego mistrzynią! A będąc mamą to już w ogóle… czasem nawet nie pamiętam jak się nazywam 😉

Są na to różne sposoby (oczywiście mowa dalej o marzeniu) – można porozwieszać po całym mieszkaniu karteczki z przypomnieniem, ale co wtedy gdy z tego mieszkania wychodzimy? Albo jesteśmy cały dzień w pracy, u znajomych, w parku? Można też mieć swoje marzenie zawsze przy sobie przywieszone na ręce np.  w postaci bransoletki ChouChou.

IMG_20140505_131303

 ChouChou powstaje z francuskich wstążek i jest robione ręcznie. Na wewnętrznej stronie projektantka ChouChou Kamila Kubiak, własnoręcznie wpisuje marzenie przyszłej właścicielki.

IMG_20140505_130919

Moim na prawdę subiektywnym zdaniem (a to nie reklama!) to świetna sprawa. ChouChou przypomina mi codziennie o moim celu, wygląda elegancko i pięknie. Moje marzenie nie pozwala o sobie zapomnieć ani na chwilę! Patrzę na rękę i przypominam sobie o co walczę! I nie rezygnuję, idę dalej! ChouChou nie ściągam bo wiąże się je na supeł, więc nie ma wymówek! Excuses or Results – Your Choice. Walcz o swoje marzenie, walcz o siebie!

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *